Markalar

Görselprojeler şemsiyesi altında yer alan markalar, projeler ve girişimler

Markalarımız

Deneyim, Yenilik, Tutku sloganıyla yıllardır reklam ve pazarlama alanlarında çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Metro web, 1999 yılında İstanbul’da kurulan ve Türkiye genelinde kurumsal web tasarım hizmetleri sunan bir dijital medya ajansıdır. Web tasarımı, SEO/SEM, İçerik Yönetimi alanında uzmanlaşan, önde gelen dijital medya ajanslarından biridir.

Eğitim kurumlarının plansızlık, acemilik ya da yatırım araştırmalarına yeterli vakit ayıramadıklarından dolayı oluşan kayıpları minimuma indirmeyi hedeflemek ve Türkiye’de eğitim dünyasının gelişmesini sağlamak amacıyla kurulan edX. Eğitim Pazarlaması Ajansı, eğitim yöneticilerinin sadece eğitimin gelişimine odaklanmasını, diğer tüm konuların maddi kayıp olmadan planlı, organize ve profesyonelce çözülebilmesini sağlar.

2013 yılından bu yana Dijital Pazarlama ve Marka Danışmanlığı gibi hizmetlerini Purple Markası altıda sunan ajansımız, günümüzde 30’a yakın çalışanı, yüzlerce müşterisi ve yaklaşık 7 yıllık sektörel tecrübesiyle hizmetlerine devam etmektedir.

GP Grup bünyesinde faaliyet gösteren GP Akademi,alanında uzman eğitmenlerin bilgi ve birikimlerini, herkes için ulaşılabilir hale getirmeyi hedefleyen uzaktan canlı eğitimleri, uygulamalı eğitimlerle pekiştiren yeni nesil bir eğitim platformudur.

GP Yayınları, marka ve pazarlama dünyasına yönelik çok yönlü bilgi ve içerik üretme misyonuyla yeni nesil yayıncılık faaliyetlerini sürdürmektedir. GP ailesi olarak bizler, geleneksel yayıncılığın dışında kitaplarla dijital dünyayı bir araya getirerek daha interaktif bir yayıncılığı hedeflemekteyiz.

Girişimlerimiz

Yatırımcısı ve Takım arkadaşı olduğumuz harika girişimler

Etkici, Türkiye’nin her yerinde bulunan işletmelerin dijital dünyadaki çözüm ortağı olma ve dijitaldeki varlıklarını kuvvetlendirme amacıyla kurulmuştur. Her boyuttaki işletmelerin, dijital pazarlamaya yönelik ,ihtiyaçları için yararlanabilecekleri, fark yaratan, pratik ve kullanışlı çözümler sunar.

edX.com.tr, uzman eğitimciler tarafında bireysel ve kurumsal eğitimler sunan sertifikalı bir eğitim platformudur.

Türkiye'deki ve Dünyadaki iş ekosistemine odaklanarak satıcılarla alıcıları bir platformda birleştiren, iki taraf için de fayda üretmeye odaklanmış bir girişimdir.

Ülkemizde yüzlerce dijital ajans, daha iyi işler çıkarabilmek için her geçen gün daha fazla nitelikli insana ihtiyaç duyuyor. Ve binlerce aday bir sonraki yaratıcı işin sahibi olabilmek için bekliyor. Ajans Havası yaratıcı kişileri ve yaratıcı işleri bulmanın en keyifli yoludur.