İnstagrama Video Etiketleme Özelliği Geldi

İnstagrama Video Etiketleme Özelliği Geldi
29 Eyl 2018 / by Görsel Projeler in Sosyal Medya

Facebook’a ait sosyal ağ hizmeti Instagram’da , kullanıcıların yalnızca fotoğrafların değil, fotoğraf paylaşım platformundaki video yayınlarında arkadaşlarının etiketlenmesine olanak tanıyan bir yöntem deneniyor.

Instagram videolarındaki arkadaşlarınızı etiketlemek, arkadaşlarının normal fotoğraflarda nasıl etiketlendiğine benzer şekilde çalışacaktır. Kullanıcıların video etiketlemesini sağlayacak bir “Bu Videodaki Kişiler” listesine erişmek için küçük bir simgeye dokunuyorsunuz.

Ancak, tercih edilen arkadaş listesini gösteren normal etiket seçeneklerinin yerine, yalnızca “videoda görünen veya orijinal posterin bir şekilde uyarmak isteyen Instagram kullanıcılarını” içerir. .

Sadece bir uygulama özelliği olarak ayarlanmış, bu yüzden Instagram’ın standart web sürümünde mevcut olmayacak. Ve bir kullanıcı bir videoda etiketlendiyse, fotoğrafların şu an olduğu gibi etiketlenmiş kullanıcının profil sayfasına da kopyalanmayacağı anlaşılıyor.

Her zaman Instagram deneyimini iyileştirmenin yollarını test ederek insanlar arasındaki etkileşimi arttıracak yenilikler yapılıyor. Bu yeniliğin de etkilerini çok yakında göreceğiz. Videolarda arkadaşlarınızı etiketlemeye hazır mısınız?

Yazı Etiketleri: